Львів: +38 (097) 945 1080

Рівне: +38 (050) 635 7338

Київ: +380 (067) 365 8511

Enagic International - Україна

Enagic International - єдина компанія в світі в сфері фільтрації та іонізування води, яка має власне виробництво комплектного обладнання (а не просто комплектуючих частин) в Японії та процес контролю якості, сертифікований ISO. Всі працівники виробництва повинні володіти високим рівнем технічних знань та майстерності протягом усього процесу, включаючи розробку, виробництво, постачання та обслуговування. Кожний прилад збирається на одному заводі вручну під ретельним наглядом спеціалістів.

Компанія існує на ринку вже понад 40 років і з кожним роком відкриває все більше своїх офіційних представництв по світу. На сьогодні має 37 офіційних представництв в 22 країнах.

Enagic Corporation вірить в розширення прав і можливостей людей за допомогою системи маркетингу прямих продажів. Наші незалежні дистриб'ютори з радістю розкажуть про користь Канген Води®, а також про наші бізнес можливості. Наша схема співпраці настільки унікальна, що має власний патент на ринку.

Ми живемо в сім'ї, яка підтримує один одного для досягнення загального успіху. Іноді ми називаємо наші бізнес-можливості «особистісним зростанням з супроводжуючим планом компенсації», тому що ми хочемо, щоб наша команда росла як у фінансовому відношенні, так і особистісному.

Моделей іонізаторів

років компанії

Офіційно представлених країн