Львів: +38 (097) 945 1080

Рівне: +38 (050) 635 7338

Київ: +380 (067) 365 8511

Якщо ви власник чи директор ресторану, кафе чи кав’ярні, ви точно знаєте важливість води – і ми впевнені, ви будете задоволені іонізаторами Канген. За допомогою них ви зможете власноруч обирати воду з тими властивостями, які будуть вам потрібні в залежності від ситуації. Ось тільки декілька прикладів:  • Дезінфекція

Сильно окислена вода з рівнем 2.5 рН має сильні антисептичні та дезінфекційні властивості. В результаті електролізу водяного сольового розчину в такій воді збираються сильні окислювачі: хлоридні радикали – діоксид хлору, хлорнуватиста кислота та кисневі радикали – атомарний кисень, озон, і перекис водню. Така вода знищує більшість бактерій та вірусів всього лиш за декілька секунд. При цьому розчин залишається водою і є абсолютно безпечний та антиалергічний для людей. В США вже ряд готелів та закладів харчування перейшли на використання саме такої води для дезінфекції столових приборів, кухонних поверхонь та ванн.

  • Вода та напої

Використання води 9.5 рН у приготуванні кави надасть їй особливу текстуру та м’якість. Споживаючи воду за 20-30хв до виносу готових страв, відвідувачі відчують насолоду від якості води, яка підсилить відчуття апетиту та гарного самопочуття – при цьому вам не потрібно замовляти чи купувати воду.Якщо ви задіяні в HORECA індустрії, будь то ресторан, готель чи затишна кав’ярня, ви відчуєте позитивний вплив технології Канген на свій бізнес. Власники ресторанів, які використовують Канген воду відзначили певні спільні результати:

  • Очищення

Вода 11.5 рН має сильні властивості для очищення та розчинення жирів. Це є найкращий засіб для очищення овочів та фруктів від пестицидів та добрив, що надає продуктам ще більшої свіжості та насичення смаку. Замочування м’яса у такій воді всього на 10-15 хвилин, робить його ніжним та м’яким – це один з найкращих “секретів” для приготування стейків найвищого ґатунку. Так само дієво така вода розчиняє плями та забруднення на будь-яких тканинах, що дозволяє підтримувати чистоту скатертин, рушників та килимів. Таке очищення є абсолютно екологічним та безпечним.


  • Зменшили витрати при виробництві – перестали оплачувати доставку води та хімічних засобів для дезінфекції та очищення
  • Змогли стабілізувати та відновити ріст свого бізнесу завдяки технології, навіть у при наявності попередньої стагнації закладів
  • Покращили якість своїх страв, продуктів та роботи завдяки технології, що надала конкурентну перевагу
  • Збільшили свої доходи, змогли збільшити кількість реінвестування у власну справу

  • Приготування їжі

Для приготування їжі використовують воду 9.0 рН, що підсилює смак будь якої страви, роблячи її смачнішою та більш ароматною. Так, власниця грецького ресторану, Лінн Мікелатос, в Каліфорнії каже, що з початком використання Канген води в приготуванні своїх страв, відвідувачі перший тиждень запитували чи з’явився в ресторані новий шеф. Використання Канген води також пришвидшує час приготування страв, що треба мати на увазі, особливо при приготуванні пасти al dente, та допомагає використовувати менше спецій та солі.