Львів: +38 (097) 945 1080

Рівне: +38 (050) 635 7338

Київ: +380 (067) 365 8511

Об’єднуючи останні наукові дослідження та кропітку японську майстерність з найбільш життєдайним природнім ресурсом, компанія Enagic стала піонером серед безперервно-генеруючих систем Канген Води. З 1974 року Enagic спеціалізується на виробництві живої лужної, іонізованої води в домашніх умовах.

Фільтрація
Перед електролізом вода проходить через фільтр, який очищує її від хлору, фенолів, тригалометанів, осадкових залишків і органічних забрудників.
Антиоксиданти
Канген Вода має окисно-відновний потенціал від -400 до -700 мВ, тобто два стакани Канген Води містять стільки ж антиоксидантів, як майже кілограм чорниці.
Абсорбованість
Вода проходить через неодимові магніти, які розбивають її на більш дрібні групи молекул, що допомагає їй краще вбирати мінерали і робить воду легшою для поглинання.
Вибір рН
Майже на кожній моделі фільтра ви можете особисто обирати рівень рН води для ваших потреб. Для споживання найкраща вода від 8.5 до 9.5 рН
K-8
4355.40€

Канген-8 – найпотужніший іонізатор Enagic® за рівнем антиоксидантів – цей фільтр має восьми-пластинчастий титановий електрод з платиновим покриттям для найпотужнішої іонізації води і збільшення виробничого потенціалу антиоксидантів. Ви можете насолоджуватися цим приладом Kangen Water® практично в будь-якій країні завдяки його гнучкій системі живлення, що підходить для різних видів напруги.

Leveluk SD501
3308.20€

Leveluk SD501 є однією з двох найкращих моделей в своєму класі, з найвищою якістю вбудованої камери електролізу на ринку. Цей іонізатор генерує безперервний потік семи типів води для незліченних побутових потреб. Ви можете легко користуватися Leveluk SD501 завдяки великій ЖК-панелі з чіткіми голосовими підказками. Містить семи-пластинчастий титановий електрод з платиновим покриттям.

Leveluk SD501 Platinum
3570€

Новий Leveluk SD501 PLATINUM має оновлений сучасний дизайн, створений, щоб відповідати сучасним стильним кухням. Та ж потужність і продуктивність, як в моделі SD501 тільки з новим дизайном! Модель має одну з найпотужніших вмонтованих камер електролізу та великий ЖК-дисплей з чіткими голосовими підказками. Іонізатор “розмовляє” 5-ма мовами! Містить семи-пластинчастий титановий електрод з платиновим покриттям.

Anespa
1999.20€

Анеспа очищує воду у вашому душі та ванні від хлору, фенолів, тригалометанів, осадкових залишків і органічних забрудників. Система подвійного картриджу містить терапевтичні інгредієнти, які мають розслабляючий ефект природнього гарячого джерела. Вода проходить через неодимові магніти, які розбивають її на більш дрібні групи молекул, що допомагає їй краще вбирати мінерали і робить воду легшою для поглинання вашим тілом. Фільтр пропускає 15л за хвилину, що дозволяє вам повністю розслабитися під гарячим душом чи в теплій ванні.

Leveluk-R
1404.20€

Одна з початкових моделей Enagic, вважається більш бюджетним варіантом, з якого можна розпочати вживати реструктуровану воду. Фільтр має п’ять опцій рН води: три опції Канген води 8.5-9.5 рН, звичайну фільтровану (7 рН), помірно окислену (5.5 рН). Містить трьох-пластинчастий титановий електрод з платиновим покриттям.Leveluk Junior II
1999.20€

У міру своєї потужності розрахований на одиноких людей або маленьку сім’ю – більшим сім’ям варто звернути увагу на більш потужний фільтр. Натомість цей прилад має чудові енергозберігаючі властивості у поєднанні з можливістю виробляти сім опцій рН води: сильно лужну воду (біля 11рН), три опції Канген води 8.5-9.5, звичайну фільтровану (7), помірно окислену (біля 6рН) та сильно окислену воду (біля 2.4 – 2.7 рН). Містить трьох-пластинчастий титановий електрод з платиновим покриттям.