Львів: +38 (097) 945 1080

Рівне: +38 (050) 635 7338

Київ: +380 (067) 365 8511  • Чому саме Канген вода?

Канген вода покращує рух м’язів, збільшує продуктивність і гнучкість. З кожним подихом, коли скорочується м’яз, виробляються метаболічні кислоти, такі як молочна і піровиноградна кислоти. Наявність цих кислот спричиняє м’язову втому, біль і слабкість – це запобігає подальшій напрузі м’язів, поки не наступає відновлення. Чим більше води ви маєте в тканинах, ти легше позбутися цих кислот з м’язової тканини. Це прискорює час відновлення і зменшує мікро рубцеву тканину і слабкість від метаболічних кислот.

Канген вода завдяки лужності зменшує кислотний залишок, що дозволяє відновитися швидше з меншою можливістю травмування. Спортсмени і тренери знають, що навіть невеликі зміни рН дійсно можуть вплинути на продуктивність, так як м’язи виконують свої функції краще в дуже вузькому діапазоні рН. Ось чому коли метаболіти знижують рівень рН, функції м’язів послаблюються і знижується рівень виробництва АТФ енергії. Тому, чим більший рівень присутньої кислотності, тим менше скорочуються м’язи. Навіть електричний стимул, необхідний для максимальної продуктивності значно знижується.

  • Бути у формі і бути здоровим?

Важливо також розуміти, що спортсмен може бути у формі, але це ще не означає, що він здоровий. Багато спортсменів страждають від хронічних травм та запальних процесів. Саме високий вміст метаболічних кислот на постійній основі в організмі може бути сприяючим фактором цього. Поєднання лужної води Канген з лужним харчуванням (високий вміст овочів та фруктів) є противагою цьому. Збільшуючи лужність і зменшуючи кількість кислотних побічних продуктів допомагає буферним системам організму працювати більш ефективно та результативно.

Зменшення споживання продуктів з високим вмістом білків, вуглеводів та спортивних напоїв та збільшення в раціоні овочів, фруктів, цільного зерна та горіхів – може мати більший ефект, ніж просто заміна продуктів харчування, а натомість мати ефект терапії.  • Як ви можете використовувати воду?

Якщо ви постійно задіяні в спорті, є безліч цікавих пропозицій як ви можете використовувати іонізатори Enagic:  • Хто користується водою?

Шен Стратон, спортивний дієтолог, який працює зі спортсменами з NBA, NFL, MLB, PGA, LPGA, NASCAR, NHL, NY Yankees, Куртом Уорнером, Марією Шараповою, Реджі Джексоном, Синтією Купер і т.д., стверджує, що Канген вода це та відсутня ланка для загального стану здоров’я та продуктивності спортсменів. Він сам досліджував Канген воду перед тим, як схвалити її на публіку. На сьогодні Шен застосовує воду зі всіма своїми клієнтами-спортсменами і не тільки.

Канадський чемпіон з бодібілдінгу, Уейд Лайтхарт, навіть написав книжку “Що кожен атлет повинен знати про структуровану воду”, де детально описав всі принципи дії Канген води на організм та чому саме вона має позитивний вплив на спортсменів.

  • Зменшили витрати при виробництві – перестали оплачувати доставку води та хімічних засобів для дезінфекції та очищення
  • Змогли стабілізувати та відновити ріст свого бізнесу завдяки технології, навіть у при наявності попередньої стагнації закладів
  • Покращили якість своїх страв, продуктів та роботи завдяки технології, що надала конкурентну перевагу
  • Збільшили свої доходи, змогли збільшити кількість реінвестування у власну справу

  • Антиоксиданти

Канген вода має негативний заряд від -400 до -700 мВ (в залежності від якості первинної води) – це забезпечує організм антиоксидантами краще, ніж декілька кілограм чорниці. Антиоксиданти допомагають в боротьбі з вільними радикалами, запальними процесами та уповільненню старіння.


  • Мікроскупченість води

Мікроскупченість води – кластери з 5-6 молекул, на відмінну від 15-20 молекул у звичайній воді, дозволяє їй поглинатися тканинами швидше, ніж будь-який інший вид води.